wtorek, październik 27, 2020

W 2013 roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach Inter Tabac w Dortmundzie - Międzynarodowych Targach Wyrobów Tytoniowych i Akcesoriów. Przedsięwzięcie to zgromadziło ponad 400 wystawców z całego świata. Wśród nich znalazła się również firma Telmax, w której ofercie znalazły się gilzy papierosowe oraz akcesoria tytoniowe marki Korona. Targi odwiedziło ponad 9500 gości z całego świata. Była to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz umocnienia dotychczasowej współpracy z klientami i dostawcami.

 

 

W 2014 roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy jako wystawcy w targach EuroTab 2014 - Międzynarodowych Targach Wyrobów Tytoniowych i Akcesoriów, które od kilku lat odbywają się w Krakowie. Przedsięwzięcie to zgromadziło wystawców z całego świata, a wśród nich znalazła się również firma Telmax. W naszej ofercie znalazły się gilzy papierosowe slim w tym nowość - gilza papierosowa slim mentol oraz akcesoria tytoniowe marki Korona.

 

 

W roku 2014 po raz drugi jako wystawca wzięliśmy udział w targach Inter Tabac w Dortmundzie - Międzynarodowych Targach Wyrobów Tytoniowych i Akcesoriów. Przedsięwzięcie to jak co roku zgromadziło szeroką rzeszę wystawców z całego świata. Wśród nich znalazła się również nasza firma, w której ofercie znalazły się gilzy gilzy slim marki Korona. Targi odwiedziło ponad 9000 gości z całego świata. Była to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz umocnienia dotychczasowej współpracy z klientami i dostawcami.

 

 

W roku 2015 podczas targów EuroTab2015 zaprezentowaliśmy szeroką game produktów marki Korona w tym także nowość w postaci Cygara Korona.

 

W roku 2015 po raz trzeci jako wystawca wzięliśmy udział w targach Inter Tabac w Dortmundzie - Międzynarodowych Targach Wyrobów Tytoniowych i Akcesoriów. Przedsięwzięcie to jak co roku zgromadziło szeroką rzeszę wystawców z całego świata. Targi odwiedziło ponad 11 500 gości z całego świata. Podczas targów zaprezentowało swoje porodukty 557 wystawców. Była to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowej współpracy z klientami i dostawcami. Podczas targów zaprezentowaliśmy dwa nowe produkty: Gilzę Slim Carbon i Pink.

 

 

W roku 2016 podczas targów EuroTab2016
zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów marki Korona
a także naszą nową markę Golden Star.
Wśród produktów marki Golden Star znajdą się
gilzy typu king size oraz slim.

 

 

Podczas targów Inter Tabac 2016 wśród szerokiego grona wystawców jak co roku znalazła się również nasza firma.
Zaprezentowaliśmy naszą nową markę Golden Star oraz
zupełnie nowość w naszej ofercie - produkt Korona Cleaner

 

 

 

W 2017 roku podczas targów EuroTab2017 w Warszawie zaprezentowaliśmy najpopularniejsze z produktów marki Korona oraz Golden Star. Wśród nowych produktów jakie przyciągały uwagę odwiedzających targi znalazły się pudełka Korona Smoke Box  - zupełnie nowe na rynku pudełko do przechowywania papierów.

 

 

 

 

Podczas targów Inter Tabac i Inter Supply mieliśmy niesamowitą przyjemność spotkać się z naszymi dystrybutorami zagranicznymi, z którymi współpracujemy od wielu lat. Targi są dla nas zawsze dogodnym miejscem do nawiązania nowych i umocnienia obecnych kontaktów handlowych. Tak było również w roku 2017.